O nas - Zespół muzyczny & DJ - RICO Lubin - Krzysztof Motyl

Idź do spisu treści

Menu główne:

Witam serdecznie na stronie mojego zespołu!

Nazywam się Krzysztof Motyl. Pochodzę z woj.
dolnośląskiego i mieszkam w kolorowym oraz mocno rozwijającym się mieście Lubin.
Branżą muzyczną zajmuję się profesjonalnie od 1995 roku, grając w różnych zespołach weselnych i kościelnych, a także jako prezenter muzyczny (DJ) na bankietach małych i dużych firm.

Zespół muzyczny "RICO" powstał w roku 2002 i z roku na rok coraz bardziej rozwija skrzydła :)
Razem z Natalią tworzymy uniwersalną grupę na każdą okazję, a do klienta podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i zawsze indywidualnie.
Moim dodatkowym atutem jest umiejętność prowadzenia imprez jako DJ- posiadam zawodowy sprzęt do grania tzw. muzyki mechanicznej w orginalnych wykonaniach, co daje pełną satysfakcję każdemu wymagającemu klientowi.


Mimo, iż jesteśmy z Lubina to nie jest dla nas problemem wyjazd w nawet najdalszy zakątek Polski!


Jako zespół i DJ pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie estradowym produkcji amerykańskiej i włoskiej, co przekłada się bezpośrednio jakość dźwięku w każdych warunkach scenicznych. Posiadamy także profesjonalne oświetlenie, które jest nieodłącznym uzupełnieniem każdej imprezy okolicznościowej.

Współpracujemy z różnymi wspaniałymi zespołami,operatorami obrazu i dźwięku. Ludźmi którzy są specjalistami oświetlenia i dźwięku estradowego,
właścicielami sieci hoteli, restauracji, domów weselnych, a także właścicieli obiektów historycznych (pałace, zamki).

Przez te parę ładnych lat wypracowaliśmy sobie zaufanie, a co ważniejsze zadowolenie nie tylko naszych klientów, ale i osób z nami współpracujących.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą!

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego